Hakkımızda

Arkas Yapı Elemanları Ltd.Şti 2002 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Garaj Kapıları, Sanayi Kapıları, Yangına Dayanıklı Kapılar ve Otomatik Kapı Sistemleri sektörlerinde  faaliyette bulunmaktadır.

 Geçen süre zarfında, ülkemizin ve dünyanın önde gelen kuruluşlarının yurt içi ve yurt dışı birçok projesinde satış ve çözüm ortağı olarak yer almıştır. Rekabetin gİtgide arttığı günümüzde, şirketimiz; müşteri beklentilerini en yüksek seviyede karşılayabilmek amacıyla, kaliteden ödün vermeden, sektörün tüm yeniliklerini yakından takip ederek, profesyonel ekibi ile daima müşteri ihtiyaçlarına en uygun sistemleri, en son teknolojileri, en doğru fiyata, en kısa sürede teslim etmeyi amaç edinmiştir.

Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas almak daimi anlayışımızdır.

PROFESYONELLİK

Ürün kalitesi, üretim hızı ve müşteri odaklılık açısından daima yeni standartlar belirliyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Memnuniyetiniz bizim en büyük önceliğimizdir. Bu yüzden kişisel olarak talepleriniz ve sorularınızla birebir ilgileniyoruz.

OPTİMAL FİYAT POLİTİKASI

Yüksek kaliteli ürünlerimiz, uyguladığımız uygun fiyat ile birleştiğinde,her daim arkasında durduğumuz benzersiz fiyat performans oranı ortaya çıkmış olur.